Nazlı Ilıcak, Bugün'de

15 Ocak 2014 Çarşamba 16:23

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında hükümete yönelik eleştirilerinin ardından Sabah gazetesinden kovulan Nazlı Ilıcak Bugün gazetesine transfer oldu.

Nazlı Ilıcak, Bugün'de
 Yolsuzluk operasyonu başladıktan sonra hükümeti eleştiren yorumlarının ardından Sabah gazetesinin yollarını ayırdığı Nazlı Ilıcak, daha önce de köşe yazdığı Bugün gazetesinde yeniden yazmaya başlayacak. T24'ün haberine göre Ilıcak Bugün’de Şubat ayının başından itibaren yazmaya başlayacak.

 

Başbakan Tayyip Erdoğan 'ın damadı Berat Albayrak'ın CEO'luğunu yaptığı Çalık Holding bünyesinde çıkan Sabah gazetesi, hükümeti eleştiren yorumlarda da bulunan köşe yazarı Nazlı Ilıcak ile yollarını 18 Aralık’ta ayırdı.

 

Ilıcak, Twitter hesabından konuya dair, "Tek cümle ile… Şahsiyetimi kaybedeceğime işimi kaybettim. Allah’ıma şükrediyorum bana yolumu şaşırtmadı" ifadesini kullandı. Sabah’ın yollarını ayırmasından yaklaşık bir ay sonra Ilıcak, Akın İpek’e ait Koza İpek bünyesinde çıkan Bugün gazetesi ile anlaştı. Ilıcak’ın, bir dönem yazdığı Bugün gazetesinde Şubat başından itibaren yeniden yazmaya başlayacağı öğrenildi.

 

Yorum Gönder

@name x